אירוע אלטרנטיבי

היתרונות של עריכת אירוע אלטרנטיבי

היתרונות של עריכת אירוע אלטרנטיבי

אירוע אלטרנטיבי –  עונת החתונות הגיעה ואיתה גם מבול ההזמנות והאירועים שאתם מוזמנים אליהם. למקרה שאתם מתכננים אירוע חתונה, אתם בטח מעוניינים שהחתונה שלכם תהיה מיוחדת ושונה ותיזכר לנצח נצחים. אין כמו חתונה טובה כדי להוציא את העיניים לכל החברות של הכלה ולחברים של ההורים, ככה זה כיום אנו עושים אירוע כדי שידברו עליו והוא יהיה זכיר להרבה זמן. נכון שהמצב לא כך אצל כולם וישנם זוגות שפשוט נמאס להם מהדרך הגנרית והישנה של אולם אירועים או גן אירועים ופשוט בא להם איזו חתונה אלטרנטיבית, מכאן נגזר שמה, אלטרנטיב זה אופצייה נוספת.

אלטרנטבעי

כשאר אתם מתחילים לתכנן את האירוע הנכם מגלים שישנן לא מעט אפשרויות לעריכת חתונה במקומות מיוחדים, ישנם זוגות שאוהבים את חוף הים ועל כן החתונה תיערך בים, אל בהלה ישנן חברות המוסמכות לכך שיודעות לערוך אירועים אלטרנטיביים בחוף הים, באמצע שדה או ביער כזה או אחר, זאת כמובן במידה וקיבלתם את האישורים הנחוצים מהמשטרה ומכבי האש. כאשר מדובר על חתונה בשטח והרצון להפוך אותה למושלמת חשוב לזכור שאתם תצטרכו להתאים בין חלק מהדברים לתנאי השטח בו תרצו להתחתן. ישנם מספר דברים שחשוב מאוד לשים לב אליהם כאשר מדובר בחתונת שטח: גנרטור – חשוב מאוד שיהיה לכם גנרטור חירום לחשמל במידה ואחד מתקלקל, אתם לא רוצים מפני שהגנרטור התקלקל שתצטרכו לקפל את החתונה באמצע. כמובן לא לשכוח להביא אתכם מספיק דלק לגנרטור.
הסעות לחתונה הן גם דבר שצריך לקחת בחשבון, לא לכולם יש רכבי שטח ויכולים להגיע לכל מקום שתרצו להתחתן בו, צריך להתחשב בכך ולהשכיר את שירותיה של חברת הסעות כזו או אחרת שתוכל להכניס את האורחים שלכם למקום החתונה ולהחזיר אותם לרכבים בסיומה. דבר אחרון שצריך לשים לב אליו כאשר מדובר בחתונת שטח זה שכל נותני השירות (חברת קייטרינג, אטרקציות וכדומה) יכולים לבוא ולעבוד במקום. יש לקבוע איתם לפני החתונה ולהראות להם את השטח שבו תיערך החתונה.

 

אירוע קטן ואינטימי

 

כמובן כאשר מדובר על אירוע אלטרנטיבי בשטח בעצם מכורח המציאות מדובר באירוע עם פחות אורחים ועל כן תוכלו להשקיע את מיטב כספכם בדברים אחרים שישדרגו את החתונה שלכם, כמו מזכרות לאורחים או אטרקציות כאלה ואחרות שירימו את המורל עוד יותר, תוכלו לשכור חברת קייטרינג לאירועים שתעלה בעשרת מונים את שביעות רצונם של האורחים. בנוסף לחיסכון תוכלו להוסיף דרך חברת קייטרינג גם סוגי אלכוהול נוספים או להשביח את הקיימים דבר נוסף שיעלה את קרניכם בעיני האורחים. פרט נוסף שעליו לא דיברנו הוא היכולת לסנן אורחים שמכורח המציאות לא יגיעו עד לאיזור שבו בחרתם לערוך את החתונה וכך תיהנו מחתונה מצומצמת עם האורחים הבאמת אהובים שלכם, לא אלה שרק בגלל שאתם עובדים איתם או הוריכם עובדים איתם או חברים שלהם הגיעו לחתונה.

 

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מתופפים ושופרות לבר מצווה

מתופפים ושופרות לבר מצווה

מתופפים ושופרות לבר מצווה כאשר מתכננים אירוע מחפשים כיצד לערוך אותו בצורה מושלמת ומתאימה לאופי החתן. אם אתם עורכים בר
תכנון אירוע חברה

תכנון אירוע חברה

תכנון אירוע חברה תכנון אירוע חברה יכול להיות מהנה במיוחד, אך ללא ספק הארגון שלו לא תמיד יהיה כל כך
היתרונות של עריכת אירוע אלטרנטיבי

היתרונות של עריכת אירוע אלטרנטיבי

היתרונות של עריכת אירוע אלטרנטיבי אירוע אלטרנטיבי –  עונת החתונות הגיעה ואיתה גם מבול ההזמנות והאירועים שאתם מוזמנים אליהם. למקרה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן