סידור פרחים ליום הולדת 

סידור פרחים יכולים להשתלב בכל מקום אך מה שמדהים באמת, זה שבכל מקום שבו הם יהיו הם יוסיפו לעיצוב וירימו את הסטנדרט. זו יכולה להיות שדרה ברחוב הכי משעמם שיש, כמה פרחים שיהיו לכם בגינה ואולי אפילו על שולחן האוכל או על השידה בסלון, והמקום יהיה פתאום מואר, חי וצבעוני. כמובן שהפרחים יעזרו לעצב גם אירועים שונים והם יתאימו גם ליום הולדת ולא משנה באיזה גיל. בין אם מדובר על יום הולדת לסבא או לסבתא, לאדם בוגר או לילדים, הפרחים יכולים להכניס אנרגיות חדשות ולשדרג את האווירה. הפרחים צריכים כמובן להתאים לעיצוב במקום ויש לבחור אותם בקפידה.

מדוע כדאי לבחור בעיצוב עם פרחים?

עיצוב בפרחים מכניס חיים למקום בעיקר בגלל שמדובר בצמח. צמחים חיים מכניסים אנרגיות חדות כי הם ירוקים והצבעים הללו חיים ומשפרים את האווירה באופן ניכר, אפילו אם מדובר בפרחים בכמויות קטנות. עם זאת יש עוד יתרונות חשובים לא פחות לשילוב עיצוב בפרחים. למשל, יתרון אחד הוא בעניין הכלכלי. הפרחים יכולים לשפר את העיצוב במחיר נמוך יחסית ואתם יכולים לסדר אירוע קטן עד בינוני בכמה מאות שקלים בלבד. כמו כן הפרחים יכולים להיות פתרון נהדר למקומות 'מתים' מבחינת עיצוב, בהם לא ניתן לשלב פריטי עיצוב אחרים. את הפרחים אפשר גם לסדר יחסית זמן רב מראש וזה יתרון.

מי יכול לסדר פרחים ליום ההולדת?

סידור פרחים ליום הולדת יכול להתבצע באופן עצמאי או בעבודה מסודרת עם חברות שדואגות לעיצוב אירועים. חברות אלו יכולות להיות חברות הפקת אירועים או מעצבי אירועים אך יש גם חברות שבאופן ספציפי דואגות לעיצוב פרחים שמתאים לכל אירוע. חברות שמתרכזות בעיקר בעיצוב בפרחים כמובן יציעו לכם את אפשרויות הכי מגוונות ויצירתיות שיש.  כמובן שמחברות אלו אפשר לבחור גם זר פרחים ליום הולדת כאשר גם כאן יש מבחר רחב של זרים, שזה יתרון כללי לגבי בחירת פרחים. זר גדול או קטן, צבעוני או לבן, זר לראש או זר שמחזיקים ביחד או שמים באגרטל, כל אלו בחירות אפשריות.

אלו סוגי סידורי פרחים מתאימים?

אם אתם רוצים לסדר את הפרחים כחלק מהעיצוב ביום הולדת יש לכם כמה דרכים לעשות זאת וזה בעיקר תלוי בסוג המקום. אפשרות נפוצה במיוחד היא להציב זר פרחים ליום הולדת בכל שולחן וכך השולחנות יהיו מעניינים וחיים יותר. אם יש שולחן אחד לבופט או לכיבוד כי לא מגישים ביום ההולדת מנות, אפשר להציב על השולחנות הללו פרחים והם ייראו טוב יותר. כמובן שאפשר לתלות גם פרחים על עמודי התאורה או ההגברה שיש במקום, או על הקירות במידה ויש מקום לעגן אותם. שילובים מסוג זה יכולים לעזור לאווירה חיה ושמחה יותר עם כל סוג פרח.

כמה עולה סידור פרחים ליום הולדת?

המחיר לסידור פרחים ליום הולדת שונה מאוד מחברה לחברה ומאירוע לאירוע בעיקר בגלל שהוא מורכב ממספר רב של פרמטרים. אחד מהפרמטרים העיקריים בקביעת המחיר הוא סוג הסידור. אם אתם רוצים זר פרחים ליום הולדת ועוד כמה פרחים שיהיו בכניסה או על עמודי ההגברה המחיר יהיה נמוך יותר מעשרות זרים שיהיו על השולחנות או מקשת פרחים שתהיה בכניסה. כמובן שיש חשיבות גם לסוג הפרחים הרי יש פרחים יקרים יותר ויש פרחים זולים יותר. בין היתר גם מיקום האירוע של פעם חיים ומשך האירוע משפיעים על המחיר. המחיר בדרך כלל יתחיל מ-200-300 שקלים ויעלה לפי הפרמטרים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן