אמבולנס פרטי בחיפה

כבר לא מחייגים 101 באינסטינקט ראשוני

ברוב בתי הספר בחיפה בפרט ובארץ בכלל, מעבירים סדנאות של הגשת עזרה ראשונה, ובה מלמדים כיצד לעשות החייאה, וכיצד ולתת עזרה ראשונה לאנשים שנפצעו עד שהאמבולנס מגיע. סדנאות אלה מועברות לא רק בבתי ספר, אלה גם בחלק ממקומות העבודה, ובכללי סדנאות אלה מבורכות, וחשוב מאוד לדעת כיצד ניתן להציל חיים במידת הצורך. אחד הדברים הראשונים שמלמדים הוא להרחיק את הנפגע ממקום המסכן אותו ואת הבן אדם אשר מטפל בו, ולאחר מכן מחייגים 101 למד"א כדי לפנות את האדם שנפגע לבית החולים.

פעולה זו הינה חשובה, אך כיום כדאי לזכור שישנה אפשרות נוספת לא פחות טובה, והיא להתקשר לשירות אמבולנס פרטי בחיפה. שירות זה נמצא במגמת עלייה והתפתחות, וכיום קיימות כ-140 חברות אמבולנסים פרטיים, שמעניקות שירותי חירום לא פחות טובים מאלה של מד"א, וחשוב להכיר את האופציה הזו.


אז למה אמבולנס פרטי בחיפה?

לפני שנפרט, חשוב להבין ולדעת ששירות החירום המוכר והידוע של מד"א הוא טוב ומקצועי, אך ישנן נקודות שבהן שירותי החירום של אמבולנס פרטי בחיפה, נותנים מענה טוב יותר, וכזה שעשוי להציל יותר חיים. אחת הנקודות הראשונות ואולי החשובה ביותר, היא זמן. כאשר אדם נפגע, כל דקה היא קריטית, ושירותי האמבולנס הפרטי  יגיעו מהר יותר ברוב הפעמים מאשר השירות של מד"א. בנוסף, כאשר אמבולנס פרטי יוצא לאירוע אין מחשבה מבחינת החברה על הוצאת הטיפול והנסיעה כפי שקורה לעתים במד"א, מה שמחזק את עניין הזמן. נקודה נוספת, וחשובה גם היא לכל אדם, היא המחיר. נכון, כדי להציל את יקירנו נשלם כל סכום שהוא, אך אם ישנה הידיעה שקריאה לאמבולנס פרטי בחיפה תוזיל את העלות ברוב המקרים, כך שגם הכאב לכיס יהיה קטן יותר.


חשוב לזכור

בין אם אתם מחליטים בסופו של דבר לקרוא לאמבולנס של מד"א, ובין אם לאמבולנס פרטי בחיפה, יש כמה דברים שכדאי לזכור לפני שעושים זאת. ראשית, במידה שמדובר על מקרה חירום כמו תאונת דרכים או טביעה, הקפידו להזיז את הנפגע ככל האפשר למקום בטוח עבורו, ועבורכם שלא תסכנו את חייכם. שנית, כאשר מזמינים אמבולנס, דברו בצורה ברורה, והסבירו במדויק היכן אתם נמצאים, ככל שהמסר יהיה ברור יותר, כך הצוות הרפואי יגיע לאיזור המיועד מהר יותר, וככל שהאמבולנס יגיע מוקדם יותר, כך הסיכוי להציל חיים גבוה יותר.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן